Bloodhound pääseb õuest ja lõpetab Maratonil kogemata seitsmenda koha

See oli koerale Ludivine (loo-duh-veen) tüüpiline laupäev. Tema ema, aprill, lasi ta välja oma tavapärase hommikuse nuusutamise ja pissi järele. Kuid sel päeval juhtus midagi erakordset. Lu libises oma hoovist välja ja sattus poolmaratoni stardijoonele.

Stardipildu kuulmisel tõusis Lu koos jooksjatega starti ja sai kiiresti võistluse osaks. Peale mõningase nuuskamise, jäi Lu kursile karja liidrite juurde ja hämmastavalt, lõpetas seitsmendana - esimese naisjooksjana üle finišijoone. Ametliku ettevalmistuse ja ettevalmistuseta lõpetas Lu võistluse ajaga 1:32:56: see pole halb 13,1 miili jooksu jaoks. Võistluse vabatahtlikud kinkisid Lu'le viimistlusmedali.

Alates suurest võistlusest on Lu'st saanud midagi kohalikku kuulsust. Lu on heategevuseks korraldanud veel mõned võistlused ja teinud mõned kuulsused linna peal. Esimene tema läbitud poolmaraton on ümber nimetatud Hagijaskoera poolmaraton tema auks.