10 asja, mida te kutsikakausist kunagi ei teadnud

Võib kindlalt öelda, et oleme suured - pole Super- Animal Planeti kutsikakausi fännid. Mõnele meist meeldib kutsikakauss peaaegu rohkem kui Super Bowl ja see ütleb palju, sest Roveri peakorter on koju Super Bowli meister on Seattle Seahawks .

Selle vastas toimuva aasta suurima saate auks muud aasta suurim näitus (teate küll, jalgpallidega), toome teieni kümme asja, mida te kutsikakausist kunagi ei teadnud.

1. Kõik need jumalikud kutsikatega kutsikad on varjupaigakoerad

Kõigile meeldib hea mängijalugu, mistõttu peaksid kõik armastama iga kutsikakaussi koosseisu taustloo: nad kõik on varjupaigakoerad!

Üle kogu riigi päästetud lennud on kõik need jumalikult kohevad koerad 100% lapsendatavad. Ainus asi, mis varjupaigakoera lapsendamisest on parem, on kutsikakausi maailmameistri varjupaigakoera lapsendamine. (Kuid tegelikult pole midagi paremat kui varjupaigakoera lapsendamine.) Yay Puppy Bowl lapsendamine!

2. Nii nagu NFL, on ka kutsikakausis kõrvalarst

Peate veenduma, et mängijad püsivad suure matši ajal turvalised, terved ja hüdreeritud.

Kas ka väljakul? Ameerika loomade julmuse ennetamise ühingu ja Ameerika humaanse ühingu esindajad tagamaks, et iga koer saab VIP-kohtlemist ja kõik mängivad kenasti.

3. Kaks sõna: kits. Cheerleaderid.

2015 on kutsikakausi 10. aastapäev. Jääb vaid loota, et kutsikakausi 10. sünnipäev hõlmab midagi eriti erilist. Nagu kutsikakindel kook. Meie tegema tean, et selle aasta üritusel on läbi aegade esimene võistlussüsteem ja kitsede ergutajad siiski. Sellest parem ei saa, inimesed.

4. Kutsikakausi filmimiseks kulub päevi - ja üle 50 koera

Erinevalt Super Bowlist (mis kestab neli tundi) on Puppy Bowl mitmepäevane kahekohaline tundide toodang, kus on hulgaliselt töötajaid ja vabatahtlikke ning 60 koera.

See helid intensiivne, kuid ärge muretsege - mängijad saavad mängust pausi iga 20–30 minuti järel. Vau!

Rõhk sabal.

See ei oleks tagaukse pidu ilma ootamatute külalisteta, nii et Animal Planet kutsus kassipojad ja kassid, pingviinid, hamstrid, peokoerad ja politseikoerad - igaks juhuks, kui asjad natuke käest ära lähevad.

Veel üks tore fakt? Iga tagaluugi partier oli ka vastuvõtmiseks & hellip; välja arvatud pingviinid.

6. Koerad on inspireeritud kaamerat maapähklivõiga lakkuma

Uskuge või mitte, aga loomulikult ei tõmba koerad kaamera poole esmase sooviga objektiivi lakkuda. Selle eest on tänutäheks saadud maapähklivõi, mille taga on suur ürgne soov kõiki asju süüa.

7. Need kutsikad läbivad a palju mänguasjad

Kutsikakauss laskub ainsa New Yorgi 10x19-jalasele väljakule ja jalgpall - mänguasjad - vahetatakse iga 20 minuti tagant, et kõik oleksid kogu aja jooksul täielikult meelelahutatud. filmimine.

Kõik, mis lärmab või lihaga sarnaneb, on võistleja silmis ülim, mis on kogu maailmas mõistlik.

8. Sa pead olema see pikk kutsikakaussi mängima

Täpselt nagu proffide maal, mitte kõigile on valitud kutsikakausi mängijaks (kuigi oleme kindlad, et Animal Planeti peened inimesed sooviksid neid saada).

Mängijad peavad olema vanuses 12–21 nädalat ja mahtuma teatud pikkuse ja kaalu parameetritesse.

Kutsikate tegeliku suuruse mõistmiseks saadavad kutsikad kruusitäie, võrreldes neid soodakannuga.

9. Kaka on palju. PALJU.

See poleks kutsikakauss ilma - oota seda - kaka!

Jah. Seal on keskmiselt neli, uh, kingitused iga 20 mänguminuti kohta ning vannitoa pausid ajalõppude ja poolaja ajal on väga soovitatav.

10. Hoidke silma peal Katty Purry & hellip;

Ja kui rääkida poolajast, siis selle aasta kitty poolaja näitusel on keegi muu kui Katty Purry. Nii et see on põhimõtteliselt meie fantaasia kutsikakauss ja see saab olema parim asi, mis televisiooniga kunagi juhtunud on.

Ja kui tegeleme fantaasia kutsikakausiga, räägime sellest, kuidas saate luua fantaasia kutsikakausi meeskond . Interneti võlu, inimesed.

Selle aasta matš toimub Team Ruffi ja Team Fluffi vahel! Mis sa arvad, kes tuleb võitjana välja? (Trikk-küsimus: iga kutsikas on võitja!)